Site

Rok se s rokem sešel...

16. dubna 2014 v 22:18 | Teez
.. a je tady další článek! No, rok to sice není, ale i ten měsíc od posledního článku mi připadá jako věčnost. Každopádně mám několik věcí, které bych vám chtěla říct/napsat/předat. Shrnu to v bodech - tak to bude nejjednodušší :)
Info: červeně označené body jsou důležité, ty ostatní ani číst nemusíte, pokud nechcete :)

1. Pauza se neruší. Musím říct, že mi blogování a grafika strašně moc chybí, ale i tak na znovuobnovení pořád nemáme. Zatím. Nikdy nevíme, kdy nám teror ve škole skončí a rozhodnem se znovu do toho praštit. :)

2. Tady sice ne, ale proč ne jinde? Kdo zná Slikiho a jeho blog, grafiku, články a tak.., možná si spojí 2+2 dohromady. Sliki je super kámoš a já jsem dostala super příležitost zúčastnit se jeho grafické soutěže Graphic artist ... jako porotce! Takže neváhejte a určitě se přihlašte, protože si myslím, že to určitě bude stát za to!
Přihlaš se: TADY
Pravidla a info najdeš: TADY
POZOR!!! Je dost možné, že 1. kolo bude začínat už zítra nebo určitě v následujících pár dnech, tak se rychle přihlašte a začněte sbírat body!! ;)

3. Zblbnul nám mail. Takže pokud jste nám v minulých měsících poslali něco důležitého, pošlete to znovu, protože se nám všechny zprávy z gra-sis mailu smazaly a navíc nás někdo nahlásil jako nějaké spamery, což není pravda. Ale aspoň se nám ozvali samotní admini Seznamu.

4. Francie. To je kapitola sama o sobě. Přesně před měsícem jsme obě měly možnost navštívit tuto přenádhernou zemi a řeknu vám, byla to zkušenost, kterou jen tak nezapomeneme. Bylo to super, skvělé, úžasné, pecka, bomba, prostě a jednoduše.. krásně strávený týden, přes který jsme ve světě našli skvělé nové kamarády. Máme plno zážitků, vzpomínek, mohly jsme poznat kulturu, zvyky, jazyk.. A ikdyž jsme nebyly v Paříži, hned bych tam jela znova. :)

5. Affiliates. Všichni nám moc chybíte, ale do kontrol se stále zapisovat nebudeme, takže prosím o pochopení. Bude návrat? To zatím nevím, ale určitě vám dáme dříve nebo později nějakým způsobem vědět.

6. Poslední dobou... Kromě toho, že chodíme do školy, která nám bere asi třičtvrtinu času, který máme přes den, taky teď sem tam zkoukneme nějaký ten film nebo seriál. Co můžu doporučit? Každopádně se musíte kouknout na film Paranoia (2013, s Liamem Hemsworthem <3) a taky jsem viděla super komedii Friends with Kids. Koukáme teď i obě na seriál Awkward, ten je takový pro puberťáky, ale na odreagování je super. A co hudba? Nějak mě poslední dobou chytl klavír, takže posloluchám různé skladby třeba od Debussyho. Taky miluju písničky od Eda Sheerana (I see fire je nejlepší a divím se, že mě ještě pořád neomrzela..), Imagine Dragons, Ollyho Murse, Coldplay a Clean Bandit.

7. Veselé Velikonoce!!!

To je pro dnešek z mojí strany vše. Pokud se chcete nějak vyjádřit, pozdravit nás, nebo jen napsat nějakou blbost, dole jsou komentáře, takže se je nebojte využít. :) Nezapomeňte na soutěž (bod č.2!), kde se na vás (snad) všechny budu moc těšít!
Pac a pusu miláčkové!

Pause continues... SORY!

8. března 2014 v 23:23 | Krissi
Moc se omlouváme, ale pauza bohužel stále pokračuje.. Není teď času nazbyt, v škole to bylo šílené, příští týden sice trošku polevuje, ale hned ten další jedem pryč na výměnný pobyt :) Takže by to bylo kompikované... je nám to líto!

Affiliates, prosím, vynechte nás z kontrol :)

Olympic pause | 18. - 23. 2. 2014

18. února 2014 v 11:51 | Krissi
Více méně to byla pauza už teď, poslední týden, ale tak to chodí.. Sem tam i na blogaře grafika přijde krize, a ta je teď tady.. Olympiáda je v plném proudu, a doknci i zrovna teď sleduju biatlon :) Určitě fandíme českému týmu olympioniků a to se stalo přednějším.. Taky máme teď prázdniny, takže si je užijem jinak než na internetu ;) Užijte si příštích pár dnů, snad jen nebudeme muset pauzu prodloužit.. Máme vás ráda, prosím vynechte nás z kontrol spřátelených blogů :)
EDIT 25.2. 21:40: Zdravím po pauze :) bohužel, ale budeme ji muset ještě o něco prodloužit.. je teď ve škole náročný týden a o víkendu vůbec nebudeme doma.. Snad se v neděli ozvu, jak dál :) díky za vaši trpělivost a jestli teď máte prázdniny, tak si je užívejte ;)

Žijeme Olympiádou!

10. února 2014 v 20:45 | Teez
Ahoj všichni! Hlásíme se ze studia Krissi&Teez, opět velice vytížené, ale tentokrtá za náš nedostatek času nemůže jen škola. Jak všichni Češi a celý svět určitě ví, 7.února začly v Sochi v Rusku Zimní Olympijské hry a my, jako správné fanynky, sedíme často se školní učebnicí nebo sešitem před televizí a držíme palce zaťaté v pěst pro naše české sportovce! Dneska jsme vyhráli už třetí medaili, Ondra Moravec se vetřel mezi nějaké Francouze na stříbrnou pozici a že to byl pěkný souboj! Ale my hlavně fandíme naší Šárce Pančochové, protože máme snowboarding obě s Kris rády a je nám strašně líto, že nezískala alespoň ten bronz ve slopu, ale tak, hlavně, že je holka v pořádku. :) Dlo by se polemizovat o rozhodnutí rozhodčích, protože Šárka zajela v prvním kole o moc lepší jízdu, než bronzová Angličanka, takže si určitě zasloužila o ten bod více, ale nechme už to tak, však ona jim to ještě na U-rampě ukáže! ;)
Olympionikům tedy fandíme dále a čekáme hlavně na hokej, protože to teprve budou nervy! Doufám, že jste taky vřelí fanoušci a sem tam se kouknete na nějaký ten přímý přenos ;) Tak tedy, snad vám moc nevadí, že teď nejsme a ani chvilku nebudeme zrovna nejaktivnější, ale můžete se těšit na další grafiku, nějaké ty objednané layouty a vyhodnoucení poslední soutěže, už brzo!

Vyjádřete se v komentářích: Komu fandíte vy? Jaký je váš nejoblíbenější sport na letošních ZOH?

(Zdroj obrázku: Facebook - oficiální stránka Šárky Pančochové)

Odměna za GIF competition!

8. února 2014 v 22:29 | Teez
Za GIF soutěž jsme dostaly moc krásnou odměnu od Slikiho!
Ještě jednou MOC děkujeme, je to krásný výtvor!! :)

We won in GIF competition!

6. února 2014 v 21:06 | Krissi
Vyhrály jsme! Děkujeme za každý hlas, který jste nám věnovali :) Celkem jich 20 stačilo pro výhru! Děkujeme mockrát, že stojíte věrně při nás, i za ty krásné a hřejivé komentáře tam v té soutěži ;) Ceníme si toho a těšíme se na vás v dalších dnech :)

Just need some sleep!

1. února 2014 v 20:35 | Krissi
Včerejsí noc byla doslova bezesná, jelikož jsme byly na volejbalové akci, kde jste celou noc hrály volejbal. Dopoledne sice prospáno, ale aby toho nebylo málo, celé odpoledne jsme se sestrou strávily na soukromé akci, proto jsem hodně unavená, takže dneska se už ničeho nedočkáte :D
Už jen navštívím affiliates, a kouknu na nové díly seriálů, které sleduji :)
Užijte si zbytek víkendu, zítra se ukážu s nějakou tou grafikou!
__________________________________________________________________
HLASUJ prosím, pro krissi & Teez ZDE! díky :)

Last chance in SJLO!

31. ledna 2014 v 8:42 | Krissi
Mílí přátelé a návštěvníci, dnes je 31.1.2014, čímž nám dnešní den uzavírá lednovou objednávku layoutů! Jestli ještě někdo máte zájem, následujte instrukce v článku, jehož odkaz je níže, a zašlete e-mail s objednávkou! Prozatím nevíme, kdy zase bude objednávka otevřená, snad ale brzy. Nezmeškejte svou šanci a zapište se :)
děkujeme :)

Not today!

20. ledna 2014 v 21:07 | Krissi
Promiňte, ale dneska vážně není čas. Mimochodem, včera jsem dělala layout, který ještě není dodělaný, tak proto nepřibl žádný článek.. ale dneska jsme měli 8 hodin a teď jsem teprve dodělala jeden projekt na zítra do školy a ještě se musím připravovat na jiné věci. Dík za pochopení :)

Sorry!

16. ledna 2014 v 17:01 | Krissi
Vsadím se, že vy toho teď tak ynemáte zrovna nejméně ve škole, tak nám snad odpustíte krátkou nepřítomnost :) Dnes už mám ovšem volnější odpolede, tak se pustím do objednávek ;) Díky, že jste vydrželi, a snad se nezlobíte :)
 
 

Reklama

we support: KaraokeTexty