Duben 2014

Rok se s rokem sešel...

16. dubna 2014 v 22:18 | Teez |  Site
.. a je tady další článek! No, rok to sice není, ale i ten měsíc od posledního článku mi připadá jako věčnost. Každopádně mám několik věcí, které bych vám chtěla říct/napsat/předat. Shrnu to v bodech - tak to bude nejjednodušší :)
Info: červeně označené body jsou důležité, ty ostatní ani číst nemusíte, pokud nechcete :)

1. Pauza se neruší. Musím říct, že mi blogování a grafika strašně moc chybí, ale i tak na znovuobnovení pořád nemáme. Zatím. Nikdy nevíme, kdy nám teror ve škole skončí a rozhodnem se znovu do toho praštit. :)

2. Tady sice ne, ale proč ne jinde? Kdo zná Slikiho a jeho blog, grafiku, články a tak.., možná si spojí 2+2 dohromady. Sliki je super kámoš a já jsem dostala super příležitost zúčastnit se jeho grafické soutěže Graphic artist ... jako porotce! Takže neváhejte a určitě se přihlašte, protože si myslím, že to určitě bude stát za to!
Přihlaš se: TADY
Pravidla a info najdeš: TADY
POZOR!!! Je dost možné, že 1. kolo bude začínat už zítra nebo určitě v následujících pár dnech, tak se rychle přihlašte a začněte sbírat body!! ;)

3. Zblbnul nám mail. Takže pokud jste nám v minulých měsících poslali něco důležitého, pošlete to znovu, protože se nám všechny zprávy z gra-sis mailu smazaly a navíc nás někdo nahlásil jako nějaké spamery, což není pravda. Ale aspoň se nám ozvali samotní admini Seznamu.

4. Francie. To je kapitola sama o sobě. Přesně před měsícem jsme obě měly možnost navštívit tuto přenádhernou zemi a řeknu vám, byla to zkušenost, kterou jen tak nezapomeneme. Bylo to super, skvělé, úžasné, pecka, bomba, prostě a jednoduše.. krásně strávený týden, přes který jsme ve světě našli skvělé nové kamarády. Máme plno zážitků, vzpomínek, mohly jsme poznat kulturu, zvyky, jazyk.. A ikdyž jsme nebyly v Paříži, hned bych tam jela znova. :)

5. Affiliates. Všichni nám moc chybíte, ale do kontrol se stále zapisovat nebudeme, takže prosím o pochopení. Bude návrat? To zatím nevím, ale určitě vám dáme dříve nebo později nějakým způsobem vědět.

6. Poslední dobou... Kromě toho, že chodíme do školy, která nám bere asi třičtvrtinu času, který máme přes den, taky teď sem tam zkoukneme nějaký ten film nebo seriál. Co můžu doporučit? Každopádně se musíte kouknout na film Paranoia (2013, s Liamem Hemsworthem <3) a taky jsem viděla super komedii Friends with Kids. Koukáme teď i obě na seriál Awkward, ten je takový pro puberťáky, ale na odreagování je super. A co hudba? Nějak mě poslední dobou chytl klavír, takže posloluchám různé skladby třeba od Debussyho. Taky miluju písničky od Eda Sheerana (I see fire je nejlepší a divím se, že mě ještě pořád neomrzela..), Imagine Dragons, Ollyho Murse, Coldplay a Clean Bandit.

7. Veselé Velikonoce!!!

To je pro dnešek z mojí strany vše. Pokud se chcete nějak vyjádřit, pozdravit nás, nebo jen napsat nějakou blbost, dole jsou komentáře, takže se je nebojte využít. :) Nezapomeňte na soutěž (bod č.2!), kde se na vás (snad) všechny budu moc těšít!
Pac a pusu miláčkové!

we support: KaraokeTexty