Září 2013

every fairytale has an ENDing.

13. září 2013 v 18:52 | Krissi* & Bellch* |  Site
Dlouho jsem váhala, jestli se tenhle článek objeví na našem blogu už tak brzy.. Nakonec jej vidíte.. Je to tak.. Každá pohádka jednou musí zkončit, ať dobře či špatně.. Ani nevím, jestli tenhle blog končí dobře nebo špatně, ale každopádně končí.. Je nám to líto, ale jiná možnost pro nás, adminky, momentálně neexistuje.

Za sebou máme necelý rok, ve kterém se stalo spoustu věcí.. Pojďme se ohlédnout zpět a zavzpomínat, čemu je právě konec.. Níže vidíte menší rekapitulaci :)

..součet dní na blogu: 308 dní..
..počet článků: 376..
..počet návštěv do zveřejnění posl. článku: 10 384..
..počet komentářů: cca 2 166..
..nejvíce komentovaný měsíc: duben 2013 (332)..
..nejvíce komentovaný článek: Wanna be aff? (70)..
..affiliates na konci: 38..


Nechce se mi věřit, že toto rozhodnutí vážně děláme.. Ale strávili jsme s Vámi skvělý čas a věřím, že jste si to taky s námi užili :) Doufám, že jsme vám byly prospěšné a že to není zahozená práce.. Strávily jsme u počítače desítky hodin kvůli blogu, ale nelituju toho, protože nás to stále baví a bavit bude :) Je možné, že se počítačovou grafikou někdy některá z nás bude živit, kdo ví..

Loučíme se s váma v dobrém, takže naše pohádka má sice smutný, ale dobrý konec :) Děkujeme za vaši trpělivost v dobách nouze :) Má-li se to stát, tento blog bude obnoven, nemá-li, zůstane tak, jak je :) Chcete-li se poohlédnout zpět, je k dispozici archiv (náš blog a za něj /archiv), ten mazat nebudu... Oceníme, když se neopováříte kopírovat naši grafiku (v tomto případě bychom archiv smazaly..) FB a Twitter stránky budou zrušeny, ale kontaktovat nás můžete přes e-mail, na požádání a s dobrou vůlí možná poskytnem svůj osobní twitter nebo Fb ;)

Máme vás rády :) :)

RECONSTRUCTION (+ Kontrola Affs)

1. září 2013 v 11:35 | Krissi* & Bellch* |  Site
Jsme zpátky! Wohooo! :D

Ach, prázdniny utekly rychlostí světla a zase začíná nový školní rok. Nebudu se ptát, jestli se těšíte, protože kdybych se nejdříve zeptala sebe, už předem znám vaše reakce :D

Nicméně, dva zameškané měsíce grafiky... To bude stát mnoho sil zase se do toho koloběhu dostat, proto ještě nějakou dobu bude trvat, než to tu dáme dopořádku, ometeme pavučinky a utřem prach :)

Během toho, co budu dělat nový layout a udělám trošku pořádek, bych ráda zjistila, která z affiliates jsou stále věrná, a to tím, že si vás trošku proklepnu :) Prosím, abyste stvrdili svou věrnost zápisem v menší kontrole (každý tomu říká jinak) :)

Affiliates, prosím zapište se (*povinné):
*Přezdívka/y:
*Blog:
Nejlepší prázdninový zážitek:

Děkujeme, že jste vydrželi naši nepřítomnost, vracíme se v novém odhodlání :)

EDIT:
Trochu jsem se prohrábla seznamem affiliates, proto přidávám seznam lidí, od kterých očekávám, že se zapíší (kdo je škrtnutý, zapsal se):
brunomars-fansite, sliki, loves-1d, safe-sound, creativeland, annasophia-robb, daily-you, unlimited-selenag, online-gewitt, xoxo-graphic-xoxo, kunis-mila, frenchstyle, claireholt, dexietomlinson, hey-selena, demi-world, lana-del-rey-daily, unlimited-vanessah, lea-michele, vd-heart, tvd-iansomerhalder

NEW affiliates
Pokud chceš být nové affiliate, zapiš se a čekej, jestli tě vybereme :)
Přezdívka/y:
Blog:
Zaměření:
Jak dlouho máš blog:
Kdy obíháš:
we support: KaraokeTexty