Červen 2013

Back! ..but... TIRED so much!

28. června 2013 v 20:04 | Krissi* |  Site
Zdravím, moji milovaní :)
Po týdnu jsem se vrátila a jsem šíleně mimo :D Celý týden jsem pořád jenom mluvila, překládala z angličtiny do češtiny, z češtiny do angličtiny, hodiny mluvila jen anglicky, hodiny jen česky, hodiny přepínala z češtiny do angličtiny, už mi z toho hrabe :D Ale nelituju toho, že jsem jela a poznala ta skvělé lidi z Norska a také nové lidi z ČR :) Víte, jsem křesťanka (evangelík) a tenhle týden pro mě moc znamenal, jelikož jsem mohla poznat lidi, kteří sdílejí moji víru a také lidi, kterým jsem zase mohla já vyprávět v co věřím a proč v to věřím :) Zase jsem mohla celý týden vidět neskutečné Boží požehnání a vidět, jak se Bůh velký :)
Nicméně, ikdyž jsem dnes už celé odpoledne prospala, vidím to tak na dvacet minut na počítači, zařídit změškané věci a jít spát :D
Díky za krásné komentáře, taky nám chybíte :) Bellch* se domů vrátí až v neděli, takže ta tu přes víkend nic nepřidá, ale já se budu snažit udělat nový layout a už možná dát přihlášky/nominace na GS awards, ale ty zveřejním až tu bude i druhá adminka, musíme ještě hodně věcí probrat :) Okej, tak se zatím mějte :)
A abych nezapomněla,

WELCOME, VACATIONS!


(NE)AKTIVITA a jak to bude s GRA-SIS dál..

19. června 2013 v 22:40 | Bellch* |  Site
Ahojte zlatíčka :)
Chceme Vám s Krissi moc poděkovat, že stále chodíte na náš blog, i když se návštěvnost celkem propadla, jmse za Vás obě moc rády :)
No, nebudu to natahovat, takže k tématu > co dále s gra-sis? Psala jsem už dříve, že to tady teď nebude zrovna žít a sálat energií, takže toto tvrzení ani nebudu popírat, i když bych vážně ráda. Nebudeme se vymlouvat, no prostě není čas na blog. A ještě k tomu je teď venku tak krááásně, tak kdo by seděl za počítačem, taky přece běžte ven! :)
Takže.. s lítostí Vám oznamuji, že v příštím týdnu toho tady moc neuvidíte, jelikož jedeme s Kris obě pryč (každá jinam, ale obě). Ale pozor, aby to někdo třeba špatně nepochopil >> rozhodně NEKONČÍME s blogem! Máme velké plány na prázdniny (i když většinu z nich nebudeme doma) a začneme hned s prvním prázdninovým dnem! Na co se můžuete těšit? Tak určitě se objeví nový layout a hlavně soutěž > GS Awards! A taky určitě nějaká nová grafika a objednávky.
Tak já se už rozloučím, zítra totiž jdu opravovat ještě 2 známky a musím brzo vstávat. Mějte se tady, páá ♥

Competition! Koho na nový layout?

16. června 2013 v 17:34 | Krissi* |  Soutěže/Competitions
Ahoj, ahoj, ahoj! Však vy víte, že ty pátky sjou vždycky kritické, tak se ani nebudu omlouvat, že to tu teď trochu vázne.. Taky vím, že pořád slibujeme revoluci a jakmile bude trocha času, tak ta určitě příjde :) První krok dělám právě teď! Má otázka zni..

Koho chcete na nový layout gra-sis?

Odpovězte do komentářů, přidejte klidně fotky, barvy, cokoli, co vás napadale a chtěli byste to tady na blogu na novém vzhledu :)

Ten, koho vybereme, bude mít reklamu přímo v layout!
Lákavá nabídka, ne? Tak pište nápady ;)

#17 Ordered graphic | Wallpaper with Rihanna

16. června 2013 v 17:19 | Krissi* |  Ordered graphic
No, není úplně dokonalý, ale snad se ti bude i tak líbit apoužiješ ho pro svou tapetu na počítači :)
Prosím, nesnaž se smazat zdroj ;)

Pro: Maťo | By: Krissi*

#16 Ordered layout | Jessica Alba

15. června 2013 v 18:04 | Krissi* |  Objednané layouty/Ordered layouts
Po dlouhé době jsem konečně dodělala objednaný layout s Jessicou :) Doufám, že se líbí, a že bude dlouho sloužit :) Jak jsi chtěla, je takový letní ;)

Pro: Toxique| Stav: nenastavený
VĚTŠÍ NÁHLED | Doba výroby: 1,5 h | Spokojenost: 90% | By: Krissi*
Na e-mail gra-sis@seznam.cz prosím pošli heslo, nastavím ti ho co nejdříve :)


Visits 3.6. - 9.6. 2013 + RECENT INFO

10. června 2013 v 20:08 | Bellch* |  Návštěvníci/Visitors
Zdravím :) Tak nejdříve nějaké aktuální info o blogu:
1. Asi jste si všimli, že teď nejsme moc aktivní > důvod? > tak Krissi si zrovna s Monou založila nový blog (hg-daily), takže se mu skoro plně věnuje a taky obě teď moc nemáme čas na grafiku kvůli škole, jsme už z toho celkem unavené (asi takhle), zrovna zítra píšeme 4 těžké testy a poslední týden školního roku ve škole ani nebudeme, takže musíme dohánět známky a takové věci, vždyť to znáte ;)
2. I přes časovou tíseň chystáme soutěž, něco hodně velkého ;) oficiální název zatím nemáme, ale nejspíš to skončí se jménem GS Awards. Bude to ve stylu amerických soutěží jako Teen Choice Awards nebo Oscar's, (pokud) se přihlásí určitý počer blogů do určitého počtu kategorií, nějakou dobu pojede hlasování a taky budou skvělé ceny ;) tak snad se vás přihlásí co nejvíce :)
3. Pro ty, kteří si u nás něco pěkného objednali, doba splnění objednávek se posouvá zatím na dobu neurčitou, můžeme něco u dělat zítra, ale i za týden > v příštím týdnu vážně nevíme, jak na tom budeme s tím zatraceným časem, snad chápete ;)
A teď už k návštěvnosti, která nás jako vždy opět moc mile překvapila. :)

Pondělí: 45
Úterý: 42
Středa: 32
Čtvrtek: 62
Pátek: 51
Sobota: 61
Neděle: 47

Celkem: 340

♥♥♥ Děkujeme ♥♥♥
Krissi*&Bellch*

#12 PNG | Lucy Hale

8. června 2013 v 19:35 | Krissi* |  PNG
Našla jsem moc hezký photoshoot s Lucy Hale, nafotila ho pro časopis Seventeen. Všechyn celebrity mají pro Seventeen většinou radostné a úžasné fotky :)

HG-DAILY.blog.cz

7. června 2013 v 21:05 | Krissi* |  Site
Já vím, já vím, prosím, nekamenujte mně :D Říkala jsem, že ve čtyři, ale nestihla jsem to :D (jsem říkala že jestli to stihnu :D) každopádně, s radostí vám oznamuji, že byl dnes oficiálně spuštěn nový blog o The Hunger Games Series a Cast z tohoto filmu :) Zaměřovat se budeme na Jennifer Lawrence (Katniss), Joshe Hutchersona (Peeta), Liama Hemswortha (Gale) a Sama Claflina (Finnick - hraje od druhého dílu) :)

Adresa blogu:

hg-daily.blog.cz

Doufáme, že vám tento blog bude dělat radost a budete tam často chodit :) S Monou do toho dáme všechny naše síly, aby byl blog funkční a skvělý již v brzké době. Momentálně se objevily nějaké problémy s galerii (ale alespoň ji máme :D), tak doufám, že to nějak vyřešíme brzy, abychom mohly začít přidávat fotky :)
Budeme vděční za jakoukoli podporu :)

hg-daily.blog.cz


Už zítra!

6. června 2013 v 22:37 | Krissi* |  Site
S radostí vám můžu oznámit, že jste splnili požadovaných 20 hlasů v anketě, ale že jich původně mělo být 40, tak to necháme na zítra ;) Přesně v 16:00 hodin (doufám, že to stihnu :D) zde uveřejním odka na nás blog, který od prvního června vlastníme s Monou :) Těšíte se? :) Máte na co ;)

New sister blog!

4. června 2013 v 20:51 | Krissi* |  Site
Přeji krásný večer! Jak jsem se již zmiňovala, chystám s kamarádkou Monou nový blog. Už teď vám mohu prozradit, že bude o jedné hodně známé trilogii, která se letos dočká filmového spracování již druhého dílu :) Zbytek už si domyslíte ;) Tento blog bude také novým a prozatím jediným sesterským blogem gra-sis..

Ptám se vás, chtěli byste vědět, jaká je adresa tohoto nového blogu? Ukažte, jak moc to chcete vědět! Dole pod tímto článek je anketa :) Hlasujte v ní a až tam bude, řekněme, alespoň 40 hlasů, zveřejním adresu :)

Hodně štěstí ;) Těším se, až to budu moci rozhlásit, protože to bude hodně velký projekt :)

EDIT 5.6.: Fajn, tak stačí 20 hlasů, se čtyřicítkou jsem to trochu přehnala :D :D
we support: KaraokeTexty