Welcome on gra-sis.blog.cz!

10. listopadu 2012 v 17:57 | Krissi* & Bellch* |  Site
Ahoj!
Vítáme tě na novém blogu gra-sis.blog.cz!
Na co se tady můžeš těšit? Na grafiku, kterou jsi ještě neviděl!
Proč zrovna gra-sis? Je to jednoduché :) GRAphic SISters.
Možná si říkáš, odkud se v nás ten název vzal. Graphic již znáš, znamená tedy grafiku, do které jsme obě adminky blázni. A sisters? Jak jinak, než že jsme, my dvě adminky, sestry :)

Krissi*: Jsem milá a usměvavá puberťačka, co se nebojí projevit svůj názor. S blogováním a grafikou už mám zkušenosti. Grafiku už delám přes 3 roky a s blogováním jsem kvůli časové tísni musela před více než rokem zkončit. Ale vracím se! A teším se na to, jak vám budu dělat radost mou grafikou :)

Bellch*: Jsem hodně podobná své sestře. Přátelé nám říkají, že jsme úplně stejné, ale já si to nemyslím. Hodně se směju, často jsem sarkastická a taky někdy drzá (ano, přiznávám to :D). Taky si chci zachovat trochu soukromí, proto tady nejspíš nikdy neuvidíte moji fotku a o svém životě toho taky moc prozrazovat nebudu. Miluju hudbu, filmy, svoji rodinu a přátele, volejbal a odnedávna taky softbal. A samozřejmě grafiku. Taky už mám s blogem nějakou tu zkušenost a důvod zrušení mého bývalého blogu je praktiky stejný jako sestřin - nedostatek času. Snad nám to teda vyjde aspoň spolu. Těším se na blogování a na Vaše názory. Věřím, že si přes tohle najdu třeba i nové přátele. :)

Momentálně můžeš na blogu vidět provizorní layout. Ten se změní, až se všechno uvede do pohybu. Kdy to bude? No, doufáme, že do měsíce by se to tu mohlo zaplnit. Však uvidíte, nechte se překvapit ;) V menu už můžete vidět, co tady časem bude. Těšíš se?
Doufejme, že se nám podaří vás, návštěvníky nejen zahřát na duši naší grafikou, ale i ukázat vám, že to stojí za to, chodit tady denně :)
My už se těšíme!
Kdybys měl jakýkoli dotaz nebo připomínku, můžeš použít mail, který je v menu, nebo napsat do komentářů ↓ :)
Jestli jsi došel se čtením až tady, tak ti děkuji za pozornost :) Doufám, že se tady budeš s radostí vracet a nechávat nám tvé dojmy nebo připomínky v komentářích :) Nebo můžeš napsat, jak se máš a počítat s tím, že jedna z nás odpoví :)
Díky :)
Prozatím se loučí
Krissi* & Bellch*
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
we support: KaraokeTexty